Алюмінієвий держак для вил з D-подібною рукояткою, Kerbl
SKU
323477
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 323477 |
| Старий код SKU | 10-5497 |
| Код постачальника | 323477 |
| Основний EAN-13 | 4018653038901 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 76169990 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 12.3 cm |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Ширина коробки | 24.5 cm |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 155 cm |
| Вага коробки | 10 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
