Алмазне точило Dick для ножів для копит, з рукояткою, 31 см, Kerbl
SKU
16169
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 16169 |
| Старий код SKU | 01-3162 |
| Код постачальника | 16169 |
| Основний EAN-13 | 4009215084986 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82055980 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Friedr. Dick GmbH & Co. KG |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 33 cm |
| Чиста вага продукту | 0.059 kg |
| Ширина коробки | 7 cm |
| Висота коробки | 6 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 0.422 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
