"Антистресова іграшка для свиней, циліндр для кусання на трубу 1"" або ланцюг, Kerbl"
SKU
22650
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22650 |
| Старий код SKU | 02-0087 |
| Основний EAN-13 | 4018653226506 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/450/900 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.457 kg |
| Ширина коробки | 39.5 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 11.953 kg |
| Маса нетто | 0.46 kg |
