Аплікатор для подачі пігулок 15-22 мм, 30 см, Kerbl
SKU
2747
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2747 |
| Старий код SKU | 03-0020 |
| Код постачальника | 2747 |
| Основний EAN-13 | 4018653080931 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста вага продукту | 0.202 kg |
| Ширина коробки | 15.5 cm |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 34 cm |
| Вага коробки | 20.2 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
