Апортировальна гантель для дресирування собак, квадратна, 25 см, 650 г, Kerbl
SKU
83528
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83528 |
| Код постачальника | 83528 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653835289 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/24/576 |
| Чиста ширина продукту | 7.5 cm |
| Чиста висота продукту | 7.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.65 kg |
| Маса нетто | 0.65 kg |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 51.5 cm |
| Вага коробки | 15.6 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
