Аптечка для тварин, 15 x 13 x 4 см, Kerbl
SKU
82236
- служить для надання першої допомоги та перев'язки ран
- основне обладнання для перев'язки невеликих травм
- вміст: 5 пластирів, 1 спеціальний пластир, пара рукавичок, клейка стрічка, 4 дезінфікуючі серветки без спирту, ножиці, пластиковий пінцет для видалення кліщів, марля, рятувальна ковдра 130 x 210 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82236 |
| Код постачальника | 82236 |
| Основний EAN-13 | 4018653042168 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 30065000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/720 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.161 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Висота коробки | 42 cm |
| довжина коробки | 63 cm |
| Вага коробки | 7.728 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
