Автогодівниця Cat Mate®, 21 х 21 х 37 см, 3 кг, біла, Kerbl
SKU
80853
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80853 |
| Код постачальника | 80853 |
| Країна походження | Chiny |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 3 kg |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Код CN | 85098000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/80 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 36 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 1.165 kg |
| Маса нетто | 1.17 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 4.66 kg |
