Автогодівниця Cat Mate® C200, 26 x 21 x 8 см, 2 х 400 г, сіро-біла, Kerbl
SKU
80896
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80896 |
| Код постачальника | 80896 |
| Країна походження | Chiny |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Код CN | 85098000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/120 |
| Чиста ширина продукту | 21.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.708 kg |
| Маса нетто | 0.71 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 45 cm |
| Вага коробки | 7.08 kg |
