Автогодівниця з РК-дисплеєм, 47 х 20 х 40 см, до 5 кг корму, EYENIMAL
SKU
81878
| Марка | EYENIMAL |
|---|---|
| Другий код | 81878 |
| Код постачальника | 81878 |
| Країна походження | Francja |
| Основний EAN-13 | 3700192304296 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 5 kg |
| Виробник | NUM`axes Nature & Technologies |
| Код CN | 85098000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/33 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 25.2 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 1.898 kg |
| Маса нетто | 1.9 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 71 cm |
| Вага коробки | 5.694 kg |
