Автомат для годування поросят TR-5, 5 місць, Kerbl
SKU
22763
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22763 |
| Старий код SKU | 10-1015 |
| Код постачальника | 22763 |
| Основний EAN-13 | 4018653227633 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Виробник | Rotecna |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Чиста ширина продукту | 32 cm |
| Чиста висота продукту | 64 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 9 kg |
| Маса нетто | 9 kg |
