Автомат для подачі корму для відгодівлі свиней Grow Feeder Maxi, з підключенням до води, 60 л, Kerbl
SKU
22784
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22784 |
| Старий код SKU | 10-9212 |
| Код постачальника | 22784 |
| Основний EAN-13 | 4018653227848 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84368090 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Ємність/Об'єм | 60 l |
| Виробник | Rotecna |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Об'єм | 60 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/18 |
| Чиста ширина продукту | 37 cm |
| Чиста висота продукту | 108 cm |
| Чиста довжина продукту | 34 cm |
| Чиста вага продукту | 8.53 kg |
| Маса нетто | 8.53 kg |
