Автоматична годівниця для котів і собак, 5 х 240 мл, біла, Kerbl
SKU
80846
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80846 |
| Код постачальника | 80846 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 85098000 |
| Основний EAN-13 | 4018653216323 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/108 |
| Чиста ширина продукту | 33 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 1.555 kg |
| Маса нетто | 1.56 kg |
| Висота коробки | 35.5 cm |
| довжина коробки | 44.5 cm |
| Вага коробки | 9.33 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
