Автоматична годівниця для котів і собак Cat Mate® C500, 5 х 330 г, Kerbl
SKU
80889
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80889 |
| Код постачальника | 80889 |
| Країна походження | Chiny |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 5 x 330 g |
| Діаметр | 29 cm |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Код CN | 85098000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/160 |
| Чиста ширина продукту | 34 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 40.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.993 kg |
| Маса нетто | 0.99 kg |
| Ширина коробки | 49 cm |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 61 cm |
| Вага коробки | 9.93 kg |
