Автоматична годівниця на 4,8 л/4 кг з ніжками, для птиці та курчат, Kerbl
SKU
70127
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11152 |
| Старий код SKU | 04-0230, 11152 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653701270 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/240 |
| Чиста ширина продукту | 31 cm |
| Чиста висота продукту | 31 cm |
| Чиста довжина продукту | 74 cm |
| Маса нетто | 0.642 kg |
| Ширина коробки | 74 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
