Автоматична годівниця на 9,6 л / 8 кг з ніжками, для птиці та курчат, Kerbl
SKU
70128
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11169 |
| Старий код SKU | 04-0231, 11169 |
| Країна походження | Hiszpania |
| Основний EAN-13 | 4018653701287 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/105 |
| Чиста ширина продукту | 39.8 cm |
| Чиста висота продукту | 39.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 45.5 cm |
| Маса нетто | 0.954 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
