Автоматична годівниця з відкидною кришкою для SmartCoop
SKU
70660
| Другий код | 70660 |
|---|---|
| Старий код SKU | 04-0382 |
| Код постачальника | 70660 |
| Основний EAN-13 | 4018653253427 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Polska |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/60 |
| Чиста ширина продукту | 36.5 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 1.925 kg |
| Маса нетто | 1.93 kg |
