Автоматичне управління для дверцят курятника, зі світловим датчиком, програмоване, Kerbl
SKU
70550
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70550 |
| Старий код SKU | 04-0226 |
| Код постачальника | 70550 |
| Основний EAN-13 | 4018653705506 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84798997 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/280 |
| Чиста ширина продукту | 15.5 cm |
| Чиста висота продукту | 10.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 23.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.947 kg |
| Ширина коробки | 35.5 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 53.5 cm |
| Вага коробки | 10.238 kg |
| Маса нетто | 0.95 kg |
