Автоматичні дверцята для курятника, 220 х 330 мм, комплект, Kerbl
SKU
70547
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70547 |
| Старий код SKU | 04-0355 |
| Код постачальника | 70547 |
| Основний EAN-13 | 4018653705476 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84362900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/66 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 65 cm |
| Чиста вага продукту | 2.6 kg |
| Маса нетто | 2.6 kg |
