Автоматичні дверцята для курятника, 430 х 400 мм, комплект, Kerbl
SKU
70545
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 70545 |
| Код постачальника | 70545 |
| Основний EAN-13 | 4018653196779 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84362900 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16 |
| Чиста ширина продукту | 39.5 cm |
| Чиста висота продукту | 16 cm |
| Чиста довжина продукту | 56.5 cm |
| Чиста вага продукту | 2.6 kg |
| Маса нетто | 2.6 kg |
