Автомобільна сітка для собак, чорна, Kerbl
SKU
83260
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83260 |
| Код постачальника | 83260 |
| Колір виробника | чорний |
| Код CN | 56081930 |
| Основний EAN-13 | 4018653832608 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | do wszystkich popularnych modeli aut |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/576 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.266 kg |
| Маса нетто | 0.27 kg |
| Висота коробки | 33 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 13.63 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
