Автомобільний повідець для собак на пряжку ременя безпеки, 40 - 60 см, Kerbl
SKU
83259
- плавне регулювання
- ремінь, що пристібається до автомобільної пряжки
- призначена для собак і котів
- підходить для 83253/83254/83255/83256
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83259 |
| Код постачальника | 83259 |
| Колір виробника | чорний |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653832592 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/1152 |
| Чиста ширина продукту | 39 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 41.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.08 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 50 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 11.52 kg |
| Ширина коробки | 355 cm |
