Бальзам для догляду за шкірою коня SkinCare, 2000 мл, MagicBrush
SKU
3223376
Новий бальзам допоможе шкірі, схильній до стресу та свербежу, викликаних різними факторами навколишнього середовища.Спеціальна формула швидко вбирається, не жирнить шкіру і забезпечує тривалий інтенсивний догляд!
- бальзам для подразненої шкіри коня
- спеціальна швидко вбираюча формула миттєво переносить високоякісні інгредієнти в подразнені шари шкіри.
- натуральні екстракти календули, моркви та звіробою забезпечують підвищену стійкість шкіри та шерсті
- Відомо, що рідка сірка зменшує свербіж і, як наслідок, схильність до натирання.
- суміш рослинних олій у формулі, включена в комплекс бальзаму, нежирна і забезпечує тривалий інтенсивний догляд
- з олією календули, моркви та звіробою
| Марка | MAGICBRUSH |
|---|---|
| Другий код | 3223376 |
| Основний EAN-13 | 4018653190890 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | z nagietkiem, marchewką i olejem z dziurawca "St. John" |
| Код постачальника | 3223376 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 33049900 |
| Країна походження | Polska |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/144 |
| Чиста ширина продукту | 14 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 2.058 kg |
| Маса нетто | 2.06 kg |
| Ширина коробки | 22 cm |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 8.04 kg |
| Об'єм | 2000 ml |
Attachments and documentation

