Бандаж, що запобігає викидню та пролапсу у овець, Kerbl
SKU
10303
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 10303 |
| Старий код SKU | 03-0081 |
| Код постачальника | 10303 |
| Основний EAN-13 | 4018653904718 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/400 |
| Чиста ширина продукту | 13.5 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 20.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.084 kg |
| Ширина коробки | 71 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 85 cm |
| Вага коробки | 8.4 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
