Батарейка акумуляторна для поганяча AniShock Pro 2500, Kerbl
SKU
11266
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 11266 |
| Старий код SKU | 01-2718-002 |
| Код постачальника | 11266 |
| Основний EAN-13 | 4018653112663 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85073020 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 8.5 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 9.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.369 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 19.5 cm |
| довжина коробки | 43 cm |
| Вага коробки | 19.05 kg |
| Маса нетто | 0.37 kg |
