Бавовняна вата для гризунів, 30 г, кольорова, Kerbl
SKU
82742
Бавовна для хом'яків, 30г, різнокольорова
- виготовлена з м'якого віскозного волокна, безпечного для навколишнього середовища та тварин.
- не містить ароматизаторів, хімікатів та пилу
- більш ефективна, ніж інші субстрати
- має антибактеріальні властивості
- м'якість ґрунту забезпечує комфорт тварини при пересуванні
- підходить для вживання в їжу. Спосіб застосування. Як основна постільна білизна:
- Розстеліть кілька сантиметрів вати по всій поверхні клітки. Як додаткове спальне місце:
- На попередньо посипану дерев'яну поверхню розкладіть шар вати товщиною 2-3 см, щоб пом'якшити поверхню (жорстка дерев'яна поверхня часто стає причиною запалення підошви та болючих мозолів на лапах тварини). Як матеріал для гнізда:
- Ми кладемо необхідну кількість вати (залежно від виду тварини) в дім або інше місце гніздування, щоб забезпечити тварину матеріалом, необхідним для будівництва гнізда.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82742 |
| Код постачальника | 82742 |
| Код CN | 56012290 |
| Основний EAN-13 | 4026856014981 |
| Ємність/Об'єм | 30 g |
| Виробник | Erwin Hennecken GmbH Filtermittelfabrik |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Niemcy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100/1000 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 0.042 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 79 cm |
| Вага коробки | 4.2 kg |
| Ширина коробки | 59 cm |
