Базові захисні навушники
SKU
34491
| Другий код | 34491 |
|---|---|
| Старий код SKU | 10-6208 |
| Код постачальника | 34491 |
| Основний EAN-13 | 4018653344910 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36/360 |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 31 cm |
| Чиста вага продукту | 0.191 kg |
| Ширина коробки | 41 cm |
| Висота коробки | 46 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 9.55 kg |
| Маса нетто | 0.19 kg |
