Бічна панель для модульного боксу для телят, Kerbl
SKU
14621
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 14621 |
| Старий код SKU | 01-6345 |
| Код постачальника | 14621 |
| Основний EAN-13 | 4018653241264 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Tajwan (Prowincja Chin) |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30/420 |
| Чиста ширина продукту | 170 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 112 cm |
| Чиста вага продукту | 17 kg |
| Маса нетто | 17 kg |
