"Браслет на ""бабки"" для овець і кіз, жовті, 15 х 3 см, 10 шт, Kerbl"
SKU
2079
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2079 |
| Старий код SKU | 07-2131 |
| Код постачальника | 2079 |
| Основний EAN-13 | 4018653200797 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 3 cm |
| Чиста висота продукту | 0.3 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.02 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
