Брелок адресник для котів і собак, 20 мм, Kerbl
SKU
83202
- металеві
- з вушком для підвішування
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83202 |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653832028 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 76169990 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 83202 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/96/6912 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.009 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
| Висота коробки | 16.5 cm |
| довжина коробки | 27.8 cm |
| Вага коробки | 1.091 kg |
| Ширина коробки | 17.5 cm |
