Будиночок для гризунів, дерев'яний, 50 x 29 x 24 см, Kerbl
SKU
81830
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81830 |
| Код постачальника | 81830 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653284810 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/80 |
| Чиста ширина продукту | 30 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 2.365 kg |
| Маса нетто | 2.37 kg |
| Висота коробки | 53 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 18.92 kg |
| Ширина коробки | 31.5 cm |
