Будиночок для гризунів, дерев'яний, 59 x 39 x 30 см, Kerbl
SKU
81773
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81773 |
| Код постачальника | 81773 |
| Основний EAN-13 | 4018653817735 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/44/1125/2850 |
| Чиста ширина продукту | 42 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 64 cm |
| Чиста вага продукту | 4.25 kg |
| Маса нетто | 4.25 kg |
