Будиночок для гризунів, дерев'яний лакований, 45 х 32 х 27 см, Kerbl
SKU
82852
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82852 |
| Код постачальника | 82852 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653828526 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/40/1525/3750 |
| Чиста ширина продукту | 35 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 51 cm |
| Чиста вага продукту | 3.228 kg |
| Маса нетто | 3.23 kg |
