Будиночок для гризунів з годівницею для сіна, дерев'яний, 54 х 41 х 30 см, Kerbl
SKU
82760
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82760 |
| Код постачальника | 82760 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653827604 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/32/3224 |
| Чиста ширина продукту | 41 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 54 cm |
| Чиста вага продукту | 4.35 kg |
| Маса нетто | 4.35 kg |
| Висота коробки | 43 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 17.4 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
