Будиночок для хом'яка, дерев'яний, 20 х 20 х 10 см, Kerbl
SKU
81827
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81827 |
| Код постачальника | 81827 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653284780 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/32/480 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.549 kg |
| Маса нетто | 0.55 kg |
| Висота коробки | 44 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 17.568 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
