Будиночок для хом'яка, дерев'яний, 24 х 24 х 11 см, Kerbl
SKU
81828
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81828 |
| Код постачальника | 81828 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653284797 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/16/256 |
| Чиста ширина продукту | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.813 kg |
| Маса нетто | 0.81 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 13.008 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
