Будиночок для качок (качатник) і гусей (гусенятник) Duck Town, 93 х 73 х 67 см, Kerbl
SKU
82809
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82809 |
| Код постачальника | 82809 |
| Основний EAN-13 | 4018653828090 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/225/445/520 |
| Чиста ширина продукту | 75 cm |
| Чиста висота продукту | 17 cm |
| Чиста довжина продукту | 97 cm |
| Чиста вага продукту | 22 kg |
| Маса нетто | 22 kg |
Attachments and documentation

