Будиночок для кота Deluxe, з підігрівом, 88 х 57 х 77 см, Kerbl
SKU
81529
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81529 |
| Код постачальника | 81529 |
| Основний EAN-13 | 4018653907856 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/22/770 |
| Чиста ширина продукту | 60 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 77 cm |
| Чиста вага продукту | 14.5 kg |
| Маса нетто | 14.5 kg |
