Будиночок для кота Eli, 57 х 45 х 43 см, сіро-білий, Kerbl
SKU
81636
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81636 |
| Код постачальника | 81636 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653995341 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/22/588/1240/1450 |
| Чиста ширина продукту | 55 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 65 cm |
| Чиста вага продукту | 8.2 kg |
| Маса нетто | 8.2 kg |
