Будиночок для кота Family, 57 х 55 х 80 см, сіро-білий, Kerbl
SKU
81639
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81639 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653141212 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 44219999 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81639 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/22 |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 80 cm |
| Чиста вага продукту | 13.55 kg |
| Маса нетто | 13.55 kg |
| Чиста ширина продукту | 54 cm |
