Будиночок для кота Paola Eco, 60 х 51 х 41 см, сіро-коричневий, Kerbl
SKU
81341
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81341 |
| Код постачальника | 81341 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653266045 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/44/1452 |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 55 cm |
| Чиста вага продукту | 2.35 kg |
| Маса нетто | 2.35 kg |
