Будиночок для кота Rustica, 57 х 45 х 42 см, коричнево-зелений, Kerbl
SKU
81564
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81564 |
| Код постачальника | 81564 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653943458 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/26/750/1862 |
| Чиста ширина продукту | 48 cm |
| Чиста висота продукту | 12 cm |
| Чиста довжина продукту | 62.5 cm |
| Чиста вага продукту | 6.92 kg |
| Маса нетто | 6.92 kg |
