Будиночок для кота Tyrol Alpin, 88 х 57 х 77 см, коричневий/білий/червоний, Kerbl
SKU
82660
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82660 |
| Код постачальника | 82660 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653826607 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/22/780 |
| Чиста ширина продукту | 59 cm |
| Чиста висота продукту | 19 cm |
| Чиста довжина продукту | 77 cm |
| Чиста вага продукту | 14 kg |
| Маса нетто | 14 kg |
