Будиночок для кота з когтеточкою Alex, сірий 42 х 42 х 152,5 см, Kerbl
SKU
84455
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84455 |
| Код постачальника | 84455 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653141243 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/13/340/725/850 |
| Чиста ширина продукту | 51 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 119.5 cm |
| Чиста вага продукту | 16.4 kg |
| Маса нетто | 16.4 kg |
