Будиночок для котів Paola Eco, пластиковий, 79 х 59 х 55 см, сіро-зелений/коричневий, Kerbl
SKU
80911
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80911 |
| Код постачальника | 80911 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653312025 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24 |
| Чиста ширина продукту | 54 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 67 cm |
| Чиста вага продукту | 4.525 kg |
| Маса нетто | 4.53 kg |