Будиночок для котів Yvi, з подушкою, 53 х 38 х 67,5 см, натуральний/білий, Kerbl
SKU
80314
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80314 |
| Код постачальника | 80314 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653388747 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста ширина продукту | 40 cm |
| Чиста висота продукту | 15 cm |
| Чиста довжина продукту | 52 cm |
| Чиста вага продукту | 5.74 kg |
| Маса нетто | 5.74 kg |
