Будиночок-гніздо з сухої трави для гризунів, 10,5 см, Kerbl
SKU
84177
- природно висушена трава
- служить укриттям, ніркою або місцем для ігор хом'яків і мишей
- підходить для вживання в їжу
- не містить небезпечних елементів з дроту або пластику
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84177 |
| Код постачальника | 84177 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 9003687083381 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/42/504/42000 |
| Чиста ширина продукту | 10.5 cm |
| Чиста висота продукту | 10.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 10.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.098 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 76 cm |
| Вага коробки | 4.116 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
