Будиночок із сухої трави для гризунів, 28 х 18 х 15 см, Kerbl
SKU
84053
- природно висушена трава
- служить укриттям або місцем для ігор для карликових кроликів, морських свинок, тхорів або шиншил
- підходить для вживання в їжу
- не містить небезпечних елементів з дроту або пластику
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84053 |
| Код постачальника | 84053 |
| Код CN | 46021990 |
| Основний EAN-13 | 4018653840535 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/96/2688/6348 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.45 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Висота коробки | 47 cm |
| довжина коробки | 57.5 cm |
| Вага коробки | 5.4 kg |
| Ширина коробки | 38.5 cm |
