Будиночок на гнізда для несучок Fortuna, 41 х 63 х 41 см, Kerbl
SKU
82814
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82814 |
| Код постачальника | 82814 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653828144 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/834/1750/2000 |
| Чиста ширина продукту | 51 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 70.5 cm |
| Чиста вага продукту | 7.1 kg |
| Маса нетто | 7.1 kg |
