Будиночок-норка для кроликів Bunny Base, комплект, 58 х 38,5 х 55 см, сіро-оранжевий, Kerbl
SKU
81747
Будиночок для кроликів Bunny Base "все включено" з зоною для їжі та води.
- ідеальний дім для кроликів з підземною норою
- більше не потрібно рити: підземна частина вставляється в землю і приймається кроликами як їх нора
- приємний клімат протягом усього року
- двері з 4 режимами входу-виходу
- з інтегрованою годівницею для сіна, диспенсером для води та їжі
- знімний піддон у підструктурі полегшує прибирання
- додаткова проміжна полиця дозволяє використовувати верхню частину як укриття в іншому місці або як транспортний ящик для поїздок
- проста, швидка та безінструментальна збірка та розбирання завдяки продуманій системі вставок і клацань - все, що потрібно зробити, це викопати яму в землі, щоб закопати підструктуру
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81747 |
| Код постачальника | 81747 |
| Матеріал | Пластик |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653389003 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Походження | Зроблено в ЄС |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста ширина продукту | 39.8 cm |
| Чиста висота продукту | 36.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 59.8 cm |
| Чиста вага продукту | 7.033 kg |
| Маса нетто | 7.03 kg |
Attachments and documentation

