Будиночок-вольєр для гризунів, 113,5 х 75,5 х 40 см, Kerbl
SKU
81753
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 81753 |
| Код постачальника | 81753 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653388686 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/315/780 |
| Чиста ширина продукту | 76 cm |
| Чиста висота продукту | 9.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 120 cm |
| Чиста вага продукту | 10.4 kg |
| Маса нетто | 10.4 kg |
